A Ty? Co robisz dziś wieczorem?…

Pomysł na Informator Miejski zrodził się pewien czas temu, kiedy kolejny raz szukając miejsca na ciekawe spędzenie czasu, nie mogliśmy znaleźć nic godnego uwagi. Nie było to jednak spowodowane brakiem oferty, ale niewiedzą o ciekawych spotkaniach, koncertach i imprezach. Nie znając pełnej oferty wydarzeń w okolicy, często wybieraliśmy tą sama formę spędzania czasu. Okazało się, że to samo dotyka większość naszych znajomych i znajomych naszych znajomych ; ). Wielogodzinne wertowanie internetu często kończyło się klęską. Właśnie w czasie takich bezowocnych, często rozczarowujących poszukiwań, narodziła się koncepcja portalu, który pomógłby organizatorom lokalnych wydarzeń dotrzeć do odbiorców jednocześnie dostarczałby informacji o tym, jak ciekawie spędzić czas w naszej okolicy.

Informator Miejski – portal ludzi aktywnych

Informator Miejski oszczędza czas i dostarcza niezbędnej wiedzy dla ludzi poszukujących ciekawych wydarzeń w okolicy i miejsc na atrakcyjne spędzenie własnego czasu wolnego. Baza lokalnych gastronomii, możliwość uzyskania upustów w restauracjach czy darmowych wejściówek na lokalne imprezy dopełniają ofertę portalu. Informator Miejski zapewnia szeroką ofertę kulturalno-rozrywkową. Jest wygodnym i skutecznym narzędziem w codziennym poszukiwaniu informacji.

Lubimy to co robimy, robimy to co lubimy.


Co robimy?

Inspirujemy, zachęcamy, pomagamy. Promujemy wydarzenia kulturalne, przedstawiamy atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu na pograniczu Małopolski Zachodniej i Śląska. Opowiadamy o lokalnych społecznościach z perspektywy wydarzeń mniej lub bardziej kulturalnych ; )


Ludzie

Zawsze staramy się budować długoterminowe relacje z partnerami, ponieważ konsekwentnie realizowana strategia daje oczekiwane efekty. To powoduje, ze wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i z należytą uwagą. Ścisłą współpracę z instytucjami, przedsiębiorcami, trzecim sektorem i użytkownikami portalu opieramy na idei Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Jesteśmy świadomi, że biznes może pomagać w rozwoju lokalnej społeczności, dlatego chcemy mieć w tym swój udział.


Co lubimy?

Lubimy to co robimy. Wciąż szukamy nowych rozwiązań i konsekwentnie je wdrażamy. Cieszymy się gdy nasza praca, realizowana w sposób efektywny, za pomocą innowacyjnych narzędzi, pomaga naszym partnerom osiągać zysk.


Jak działamy?

Nasz portal realizuje zlecenia nie tylko dla naszych partnerów, ale również dla własnej przyjemności i satysfakcji. Celem świadczonych przez nas usług promocji jest sprostanie oczekiwaniom naszych partnerów, ich zadowolenie i tworzenie relacji, które przetrwają lata. Podstawą do codziennych działań są wyznawane przez nas wartości. Wartości te, jak i stałe doskonalenie oraz ciągły rozwój firmy, stanowią gwarancję pełnej satysfakcji obecnych i przyszłych kontrahentów.

Nasza misja…

Świadcząc usługę promocji, wspieramy naszych partnerów w podnoszeniu efektywności ich działania, kształtujemy przekaz promocyjny w taki sposób, aby był rozpoznawalny w informacyjnym szumie, tworząc podatny grunt pod zysk, rozwój i sukces partnerów.

32-500 Chrzanów
ul. Szafera 10A36

535 959 504

lp.iksjeim-rotamrofni@oruib

NIP

6282055184

REGON

123241375

Polityka prywatności portalu informator-miejski.pl