20
Maj
12:00 — 14:00
Plac zabaw “na Gronówku”
Pstrowskiego, Żarki 32-593 Polska
Za darmo
Wczytuje Wydarzenia
  • Wydarzenie minęło.

informator-miejski.pl-ŻarkiPlac zabaw “Na Gronówku” – Żarki /  /

Libiąskie Centrum Kultury i Zespół Szkół w Żarkach serdecznie zaprasza do udziału Pikniku Biegowym. Impreza przeznaczona jest zarówno dla dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Na wszystkich uczestników będzie czekać poczęstunek. Impreza jest organizowana w ramach akcji Polska Biega.

Akcja Polska Biega to akcja społeczna, która promuje bieganie. Powstała w 2006 r. z inicjatywy dwóch biegaczy-dziennikarzy Gazety Wyborczej, Piotra Pacewicza i Wojtka Staszewskiego. Wtedy jeszcze mało kto biegał. Zachęcali i edukowali głównie na łamach Gazety.
Weekend Polska Biega to kulminacja starań o rozruszanie Polaków. To specjalny weekend, podczas którego naprawdę cała Polska biega! Odbywa się zawsze w jeden z ostatnich weekendów maja. Organizowane są wtedy w całym kraju setki imprez biegowych pod patronatem Akcji Polska Biega. Różnego rodzaju instytucje, szkoły, kluby, OSiRy, stowarzyszenia, lokalni aktywiści i pasjonaci biegania organizują amatorskie biegi dla swojej społeczności. Startują wszyscy – niezależnie od wieku czy stażu biegowego. W 2014 roku w Akcji wzięło udział ponad 133 tys. osób!
[źródło: www.polskabiega.sport.pl]

Podziel się z innymi!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Szczegóły

Data:
20 maja 2016
Czas:
12:00 - 14:00
Koszt:
Za darmo
Kategorie:
, , , ,
Tagi:
,
Organizator:
Libiąskie Centrum Kultury
Telefon:
32 627 12 62
Email:
Strona:
www.lck.libiaz.pl
workzone.pl
mwopr.pl
260X260
Tam Jedziemy
260X260
260X520

NADCHODZĄCE WYDARZENIA